Müşteri Yorumları

Ertuğrul Albayrak

Merhaba; Firmamız için düzenlediğimiz yıl sonu etkinliği için mehter takımı kiralamaya karar verdim. Çok güzel bir gösteri yaptılar. Yaptıkları işten çok memnun kaldık. Biz etkinlik için anlaşmıştık ama bir sürü organizasyon yapılabiliyorlar.  çok ilgili ve özenliler. sıcak kanlı ve anlayışlı bir ekip. Her konuda yardımcı oldular. Kenan Bey’e ve ekibe Tekrar çok teşekkür ederim eğer mehter takımı kiralamak isterseniz şiddetle tavsiye ederim.

Ahmet Yılmaz

Mehteran Ekibi ile oğlumun sünneti çok eğlenceli oldu. memnun kaldık aldıkları ücret helal olsun misafirlerimiz ve ailem adına çok teşekkür ederim.

Meryem Yeşil

Merhaba.. Oğlumun sünnet organizasyonunu Mehteran Ekibi ile yapmakla ne kadar da doğru karar verdiğimi düğün sonunda anladım iyi ki de sizinle anlaşmışım Allah razı olsun gerçekten çok mutlu oldu güzel bir düğün yaşattınız bize..

Selçuk Altınsoy

Eyüp Sultan’da haziran ayında düğünüm öncesi Gelin alma organizasyonum için mehter takımı kiralamaya karar verdim. Yürüyüş yaparak tek kelime ile harika bir gösteri yaptılar. Mehteran takımı Kaliteli ve profesyonel ekip. İyi ki tercih etmişim. Çok teşekkür ediyorum.

Gökhan Yıldırım

Açılış organizasyonumuzda mehter takımı hizmeti aldık. Açılışımıza renk kattılar. Gerçekten profesyonel ekip emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz çok memnun kaldık fiyat da ise gayet uygun bize çok yardımcı oldular. Herkese tavsiye ederim.

Harun Demir

Mehteran Ekibi tüm işini çok profesyonel yapıyor. Sünnet düğünü için Mehter takımı gösterisinde tüm misafirlerimize unutulmaz bir program yaptılar. İlginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim