Mehter Takımı Fiyatları

Sevdiklerimiz ile bir arada olduğumuz özel günlerde eğlence faktörü her zaman ön planda olmuştur. Bunun için onlarca farklı etkinlik gerçekleştirilse de mehteran bunlar arasında çok büyük bir değere sahip. Çünkü hem kültürel değerleri yansıtıyor hem de organizasyona katılanların doyasıya eğlenmesine ortam hazırlıyor. Biz de Mehteran Ekibi firması olarak tüm bu süreçte sizin yanınızda yer alıyoruz. Peki, mehter takımı fiyatları ne kadar? Neye göre belirleniyor? Şimdi tüm bu detaylardan bahsedelim.

Mehter Takımı Organizasyonu

Türk kültürünün önemli değerlerinden olan mehteran gösterilerinin belirli bir plan dahilinde, profesyonel şekilde gerçekleştirilmesine, mehter takımı organizasyonu adı verilmektedir. Bu organizasyon ile pek çok etkinlik ve festivalde renkli görüntüler oluşturulmakta, ecdadımız Osmanlı bu şekilde yad edilmektedir. Ayrıca eğlenceli bir müzik şöleni ortaya çıktığı için etkinlik ya da festivalde yer alan tüm konuklar doyasıya eğlenebilmektedir. İşte bu hizmeti sizin için en profesyonel şekilde sunan Mehteran Ekibi firmamız, her türlü ayrıcalıktan yararlanmanızı sağlayacaktır. Peki, hizmetimizin detayları nelerdir?

  • Mehteran ekiplerimiz uzun yıllardır birbiri ile çalışmaktadır.
  • Geleneksel kıyafetler ile organizasyonumuz gerçekleştirilmektedir.
  • Kişi sayısı 80’e kadar çıkabilmektedir.
  • Pek çok çalgı bir arada kullanıldığından, eşsiz bir müzik şöleni ortaya çıkmaktadır.
  • İstanbul’un yanında çevre il ve ilçelerde de hizmetlerimiz sürdürülmektedir.

Yukarıdaki hizmet detaylarına sahip olan mehter organizasyonu, firmamızın güvencesi ile sunulmaktadır. Bu nedenle bizi gönül rahatlığı ile tercih edebileceğinizi unutmamalısınız. Peki, hizmetimizin fiyatlarını etkileyen unsurlar nelerdir?

Mehter Takımı Fiyatları Ne Kadar?

Her hizmetin fiyatını belirleyen temel etkenler olur ve bu etkenlere bakılarak hizmetin net fiyatı ortaya çıkar. İşte bunun için mehter takımı kiralama hizmetimizin fiyatı, çeşitli unsurlar göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Peki, bu unsurlar nelerdir?

  • Mehterandaki kişi sayısı,
  • Kullanılan çalgılar,
  • Organizasyonun süresi,
  • Organizasyonun gerçekleştirileceği yer ve
  • Ek talepler göz önünde bulundurularak mehter takımı fiyatları

Mehteran Ekibi firmamızın en önemli avantajı, ayrıcalıklı hizmetini en uyun fiyatlar karşılığında sunmasıdır. Bu nedenle tüm bu süreçlerde yanınızda yer alacak olan firmamız, size üstün bir hizmet sunacaktır. Tabii ki mehteran fiyatları dışında sizin için belirlediğimiz paketler de bulunuyor. Bu paketlerden şu şekilde söz edebiliriz.

Mehter Takımı Organizasyonu Paketleri

Mehteran ekibinin görsel ve işitsel bir şölen sunması ile hem konuklar eğlenmekte hem de organizasyonun kültürel değeri konukları cezbetmektedir. İşte bu sebeple 20 yılı aşkın bir süredir düğünler, kutlamalar, etkinlikler, şenlikler ve festivallerde sizin için mehteran organizasyonu hizmetimizi kesintisiz bir şekilde sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca mehter takımı fiyatları ile ilgili net bilgiler verilemese de sizin için belirlediğimiz paketler arasından size uygun olanı tercih ettiğinizde, aradığınız hizmete belirlenen fiyattan ulaşabileceksiniz. Paketler içeriğin farklılığına göre değişmekte ve paketler arasında değişiklikler yapılabilmektedir. Yani paketin içeriğinde ne yazıyorsa onu almak zorunda değilsiniz. Fiyat eklemesi yaparak daha farklı hizmetleri de paketin içerisine dahil edebilirsiniz. Bu şekilde mehter takımı paketleri ortaya çıkmaktadır.

İstanbul’da Uygun Fiyatlı Mehteran Organizasyonu

Dolunay Organizasyon’un bir alt markası konumunda olan Mehteran Ekibi firmamız, size ayrıcalıklı hizmetin her detayını sunmaktadır. Bu nedenle sunduğumuz mehter takımı organizasyonu hizmetimizden en profesyonel şekilde yararlanabilirsiniz. Ayrıca hizmetimiz kaliteli olmasına karşın daha uygun fiyatlıdır. Bu tamamen sizin memnuniyetiniz için belirlenmiş olup, kaliteli hizmeti daha fazla kişiye ulaştırmak içindir.

İstanbul mehter takımı kiralama hizmeti ile ön planda olan firmamızdan, siz de ayrıcalıklı bir hizmet almak isterseniz, bize bir telefon kadar uzaktasınız. İletişim numaralarımızdan bize ulaştığınızda hizmetimiz hakkında detayları öğrenebilir, mehter takımı fiyatları hakkında detaylı bilgilendirme sahibi olabilirsiniz. Mehteran Ekibi olarak daima yanınızda yer aldığımızı unutmayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Çeşitli paketlerimiz bulunmakta olup paketler arasında farklar yer almaktadır. Bu nedenle net fiyatlar konusunda bilgilendirme yapamıyoruz. Kişi sayısı, çalgılar, mekan, süre vb. faktörler, fiyatları etkilediğinden, bizimle iletişime geçerek detaylara hakim olabilirsiniz.

Elbette. Hizmet alanımız yalnızca İstanbul değil. Çevre il ve ilçelerde de bizden mehteran organizasyonu hizmeti alabilirsiniz.

Bu rakamı siz belirliyorsunuz. En alt rakam 8 olurken, üst rakam 80 kişidir. Bu nedenle talebinize göre kişi sayısı değişecektir.

Fotograf – Galeri

Herhangi bir sonuç bulunamadı.
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilir